WEST RIDING COUNTY FA
CHALLENGE CUP
Marsden4Moldgreen3
Newsome2Hunsworth3
Newsome: Bradshaw, Bryce
TROPHY CUP
Brook Motors2Beeston OB8
Heywood I4Kippax Ath1
Heywood: Jaggar 3, O’Connor
Royal Dolphins2Bay Ath Res1
Royal Dolphins: Shooter, King (L)
Slaithwaite U1Beeston SA2
Wetherby Ath3Meltham Ath2
Meltham Ath: McLachlan, Gee
Wilsden Ath7Honley0
Wrenthorpe0Kirkheaton Rov11
Kirkheaton Rov: Sykws 4, Lodge 3, Hawkins, Harris, Johnsey, Storrie
DISTRICT LEAGUE
DIVISION I
Holmbridge1Uppermill3
Lepton High2Hepworth U3
Netherton8Britannia Spts2
Netherton: Haigh 4, Wharam (L), Wharam (R), Jenkins, og. Britannia Spts: Kitson (N), Clayton-Smith (B)
DIVISION II
Scholes1Scissett0
Shelley3Heyside2
Shelley: Parker 3
Westend1Cumberworth2
Cumberworth: Needham, Moxon (G)
DIVISION III
AFC Waterloo3HV Acad1
AFC Waterloo: Forgarty 2, Boothroyd. HV Acad: Evans
Holmfirth T3Dalton Crus0
Holmfirth T: Annoville, Langfield, Philips
KKS Sun Inn1Linthwaite Ath1
Paddock Rang0Upperthong3
Wooldale Wand3Grange Moor5
DIVISION IV
Cartworth Moor1AFC Lindley2
Crowchester U2Moldgreen Con3
Moldgreen Con: Duffy (M) 2, Duffy (D)
Flockton3Lokomotiv C’liffe0
Flockton: Hepworth, Manby 2
Moorside4Hade Edge8
Mount0Dewsbury T OB3
Yorkshire Lions03D Dyn4
RESERVE DIVISIONSDIVISION I
Berry Brow3Newsome3
Berry Brow: Oakes (T) 2, Fell (A). Newsome: Hamlett (E) 2, Thornton
Britannia Spts2Shelley2
Britannia Spts: Davies (S) 2
Cumberworth1Diggle0
Shepley0Netherton0
Uppermill3Kirkheaton Rov8
DIVISION II
Diggle A2Honley3
Honley: Kelly, Sewell, Rowbottom
Heyside1Uppermill A5
Kirkheaton Rov A1Netherton A2
Mount2Heywood IC9
Heywood IC: Collins 3, Folan 2, Lockwood 2, warne, Oyedele
Skelmanthorpe3Westend1
Skelmanthorpe: Clegg, Sanderson, og
Upperthong1Scholes3
DIVISION III
Berry Brow A3KKS Sun Inn3
Berry Brow A: Bickerdike (G), Oakes (M), Lupindula
Britannia Spts A3Westend A2
Britannia Spts A: Crane (D) 3
Cumberworth A6Holmbridge3
Cumberworth: Simpson (L) 3, Swap 2, Wells
HV Acad0Upeprmill B2
Honley A0Meltham Ath A7
Meltham Ath: Lawton 3, Varley 2, Tindall, Cooper
DIVISION IV
Dalton Crus5Hepworth U3
Dalton Crus: Simpson, Ashbee 3, Farmer
Hade Edge1Scholes A4
Meltham Ath B2Royal Dolphins3
Meltham Ath B: Richardson, Jackson. Royal Dolphins: Augustine 2, Vant
Netherton B0Holmfirth T4
Scissett5Flockton1