DISTRICT LEAGUE
DIVISION I
Hepworth Utd2Scholes2
Holmbridge 5Berry Brow0
Lepton High3Shepley3
Lepton High: Ianzito, Gillespie 2
Newsome1Netherton3
Newsome: Hill (A). Netherton: Wharam (R) 2, Shields
Uppermill2Diggle1
DIVISION II
Dalton Crus1Cumberworth2
Cumberworth: Bowker, Coleman
Heywood IC5Holmfirth Town3
Heywood IC: Bell 3, Callaghan, Jaggar. Holmfirth Town: Sanders, Redders, Carr
Meltham Ath3Westend0
Meltham Ath: Gee, McLachlan 2
Shelley0Heyside0
Skelmanthorpe1Britannia Spts1
Britannia Spts: Eastwood (L)
Slaithwaite Utd0Kirkheaton Rov2
Kirkheaton Rov: Sykes, Holroyd
DIVISON III
Waterloo7Paddock Rang3
Waterloo: Large, Auckland, Beattie, Kilroy 2, Ball, Brown
Grange Moor3Dewsbury T0
HV Academicals1Moldgreen Con0
Honley6Brook Motors0
Honley: Brett 2, Lee, Silkstone, Cooper, Taylor
KKS Spartans 2Upperthong4
Wooldale Wand2Linthwaite Ath3
DIVISION IV
3D Dynamos 2Hade Edge5
Aimbry4Brighoue OB1
Aimbry: Tarazi, Kelly (T), Fox, Reid. Brighouse OB: Tait
Almondbury Wool0Thornhill Utd1
Thornhill U: Lindley (K)
Cartworth Moor0Mount7
Mount: Leathwood (P) 2, Pearce, Hayling, Cathersall, Lockwood, Leathwood (K)
Lokomotiv Cow0Lindley10
Lindley: Brown 4, Evans 3, McMahon 2, Macnamee
Moorside 4Lockwood0
RESERVE DIVISIONSDIVISION I
Berry Brow 1Newsome 3
Berry Brow: Kwerka (T). Newsome: Whyte 2, St Hilaire
Britannia Spts 1Meltham Ath4
Britannia Spts: Cross (M). Meltham Ath: Hampshire 3, Morgan
Cumberworth 1Kirkheaton Rov3
Heyside2Uppermill2
Honley3Netherton2
Honley: Clapham, Devonish, Howe
Shepley1Diggle 3
DIVISION II
Kirkheaton Rov A2Uppermill A1
Netherton A 6Waterloo 1
Scholes 2Heywood IC 4
Heywood IC: Molloy 2, Lockwood, Dyson
Shelley3Wooldale Wand1
Upperthong2Slaithwaite Utd6
Slaithwaite Utd; Atkinson (Ju) 3, Garside, Cherry, Bain
Westend 2Meltham Ath A8
Meltham Ath A: Ellis-Pownall 3, Sykes, 3, Addy, Legg
DIVISION III
Berry Brow A5Mount1
Berry Brow A: Tyndall (J) 3, Bowers (S), Greenwood (N)
Britannia Spts A0Holmbridge 5
Brook Motors 3HV Academicals0
Diggle A1Skelmanthorpe 5
Skelmanthorpe: Hinchliffe 2, Lindley, Short, Gilbert
Hade Edge0Hepworth Utd5
Hepworth Utd: Webster 3, Patterson 2
Uppermill B4Cumberworth A2
Cumberworth A: Davies 2
DIVISION IV
Lindley5Flockton2
Lindley: Clay 3, Smith, Livesey
Holmfirth T3Dalton Crus0
Meltham Ath B7Honley A0
Meltham Ath B: Lamb 2, McKever 2, Blackburn 2, Jackson
Scissett 10Cumberworth B3
Thornhill Utd2Scholes A1
Westend A2Hade Edge A0