HUDDERSFIELD FA
CUPUNDER 13
Lepton High B0Westend Lions14
Meltham 5Lepton High3
Lepton High: Wilson, Crossley, Clegg
Netherton2Dalton Dyn5
Netherton: Wright, McGrath
North Gawber4Honley2
North Gawber: Jasoik 2, Haigh
Uppermill15Almondbury L3
YMCA11Linthwaite1
YMCA: Brooke 5, McDonald, Jennings, Whitwam, Womersley, Brewster, og. Linthwaite: Oakes
UNDER 15
Lepton High6Scholes (Holm)4
Marsden2YMCA5
Shaw Lane Aqua0North Gawber2
North Gawber: Moxon, Heritage
Westend Lions8Birchencliffe1
HEAVY WOOLLEN FA
SECKER CUPUNDER 13
Howden Cl B0Glen Juniors12
Norristhorpe6Churwell Lions2
Ossett T2Drighlington3
(After extra-time)
BLACKBURN CUPUNDER 15
Battyeford3Norristhorpe10
Battyeford: Dengure, Warby 2
Dewsbury Rang0Churwell Lions6
Howden Cl 7Howden Cl B0
Ossett T14Ossett Alb0
BRADFORD FA
CUPUNDER 15
East Bowling4Queensbury8
HALIFAX FA
CUPUNDER 16
Greetland0Clifton Rang7
HAFC Juns7Northowram1
Hebden Br Lions3St Columbas1
Rastrick B0Shelf13
RCD JUNIOR LEAGUE
UNDER 11DIVISION I
Battyeford1Batley10
Clifton Rang 3Westend Lions3
Gom-Cleck3Queensbury5
Lepton High2Drighlington2
Lepton High: Hodgkinson, Smalley
Penistone3Kirkburton2
DIVISION II
Deighton8Kirkheaton3
Kirkheaton: Goddard 2, Donaghey
Dewsbury Rang2Greetland5
Honley0Wibsey1
Netherton7Brighouse2
Netherton: Greenwood 3, Rushworth 2, Spencer, Dearnley
Northowram B10Cumberworth 1
Rastrick3YMCA Bears1
DIVISION III
Batley B1Battyeford B4
Drighlington B3Hall Green U1
Hall Green U: Newman
Gom-Cleck B0Greetland B8
Greetland B: O’Connor 3, Malor 3, Smith (J), Wright
Linthwaite1Kirkburton B1
Shelf6Skelmanthorpe1
DIVISION IV
East Bowling2Lindley Light2
Rastrick B4Meltham B5
Wibsey B1Elland Ath 6
Elland Ath: Gannon 4, James, Scott
Woodkirk Valley1Hepworth U1
DIVISION IVA
Almondbury Lions6Hade Edge Lions3
Dewsbury Rang C1Dewsbury West1
Hartshead8Clifton Rang B2
Pudsey2Wyke Wand8
Wyke Wand: Smith 2, Grant 2, Jones 2, Evans, Ingham
Westend Tigers10BPA Juniors3
DIVISION IVB
Battyeford C3Upperthong 1
Hade Edge Tigers5YMCA Vikings2
Kexborough13Hall Green U W1
Northowram C2Gom-Cleck C1
Rastrick C4Howden Cl B1
Shelf B2Brighouse B6
UNDER 12DIVISION I
Norristhorpe0Dewsbury Rang3
Ossett T Pumas3Lepton High2
Lepton High: Marriott 2
Westwood Jets3Northowram Juns7
Wyke Wand4Honley3
DIVISION II
Hepworth U1Clifton Rang2
Kirkburton3Westwood Dolph4
Thornhill U1Rastrick7
Westend Lions0Howden Cl0
DIVISION III
Dewsbury Rang B2Deighton6
Dewsbury Rang B: Hirst, Chamberlain
Drighlington6Dewsbiry Rang C2
Meltham6Hartshead2
Pudsey7Skelmanthorpe5
Upperthong4Wyke Wand B2
YMCA6Kexborough5
DIVISION IVA
Clifton Rang B8East Bowling0
Dalton Dyn B0Rastrick Bull8
Gom-Cleck 14Hebden Br Sharks0
Rothwell B7Norristhorpe B3
Shelf5Ossett T Panth1
DIVISION IVB
Cumberworth3Linthwaite B1
Howden Cl B0Northowram Colts8
Lepton High B2Brighouse 4
Brighouse: Elwin, Massey, Werney, Metcalfe
Marsden6Westend Tigers3
Norristhorpe C10Rastrick Cougars1
Ossett T Jag1Mount Pleasant6
UNDER 13DIVISION I
Brighouse Spts0Clifton Rang2
Warley Rang Blues3BPA Juniors3
DIVISION II
Elland0Skelmanthorpe0
Greetland2Hepworth U2
Ovenden WR12Battyeford1
DIVISION III
Heckmondwike2Scholes 4
Kexborough5Thornhill U3
Northowram 10Norristhorpe B0
Upperthong7Shelf1
Upperthong: Sharp 4, Dawson, Hudson, Charlesworth
DIVISION IVA
3D Dynamos7Greetland B0
Kirkheaton3Warley Rang B8
Kirkheaton: Swift, Kenyon, McNeil
Penistone1Batley2
Rastrick B9Halifax Irish B2
Rastrick B: Stanton, Mitchell 3, Holland 5
DIVISION IVB
Battyeford B1Tingley Ath10
Brighouse1Cumberworth8
Hall Green U6Brighouse Spts B5
Hall Green U: Sweeney 2, Burnett 2, Truman-Clark, O’Neill. Brighouse Spts B: Mywini 2, Horsley, Wood, Sharpe
Westend Tigers6Bradford Hornets5
UNDER 14DIVISION I
Dewsbury Rang1Hepworth U5
Hartshead4Liversedge8
Ossett Alb4Westwood Jets5
Saville T1Honley0
Skelmanthorpe5Deighton4
Skelmanthorpe: Young, Mallinson, West, Ingham. Deighton: McLaughlin 3, Perrin
YMCA6Dalton Dyn3
DIVISION II
Batley3Kirkburton4
Greetkand3Penistone4
Hepworth U B0Drighlington11
Lepton High B4Westend Lions3
Queensbury Coug7Linthwaite2
DIVISION III
Dalton Dyn B0Uppermill2
Gom-Cleck 4Netherton8
Gom-Cleck: Smith, Briggs, Baldwin
Rastrick0Ossett Alb B12
Thornhill U2Kirkheaton8
Kirkheaton: Thomas 3, Rogers, Khakel, Dymond
DIVISION IVA
BPA Juniors0Northowram7
Northowram: Holder 5, Gregson, Sharp
INTER-DIVISIONAL
Battyeford10Birchencliffe2
Battyeford: Summers 5, Douglas 2, Driver, Wilmott, Turton
Brighouse1Hade Edge2
Dewsbury Rang B0Heckmondwike0
Hall Green u5Rastrick B2
Howden Cl B2Brighouse B1
Kexborough2Westend Tigers1
Norristhorpe B15Gom-Cleck B1
UNDER 15 DIVISION I
3D Dynamos W2Greetland3
Halifax Irish6Crossley1
DIVISION II
Brighouse2HAFC5
Hepworth U6Shaw Ln Aqua B2
Kirkburton73D Dynamos P4
Northowram Juns9Pudsey0
DIVISION III
Northowram Rams2Batley Phoenix16
Batley Phoenix: Broadbent 5, Farrer 5, Patel 5, Dervisic
Oxspring U2Gom-Cleck2
Vision5Upperthong0
Vision: Clarke-Williams, Kormoh 2. Inman, Greening
DIVISION IVA
Ryburn U8Mount Pleasant3
DIVISION IVB
Battyeford B1Warley Rang7
Clifton Rang1Netherton6
Netherton: Williams, Cawley 2, Moses, Lindley, Armitage
Howden Cl C4Thornhill2
Lepton High B2Brighouse B3
Linthwaite B11Kirkheaton3
Westend Tigers8Hall Green U3
UNDER 16DIVISION I
Hartshead12Hall Green U1
Hartshead: James 5, White 3, Hall 2, Morganm, Bradley, Wimpenny
Linthwaite3Howden Cl1
Linthwaite: Nash 2, Cooper
Ossett T1Hepworth U2
YMCA7Crossley3
YMCA: Brogan-Ellis (Jay), Robshaw 2, Roberts, Brogan-Ellis (Jem)
DIVISION II
Battyeford4Cumberworth1
Battyeford: Hoyle 3, Shaw. Cumberworth: Lodge
Drighlington3Warley Rang3
Lepton High0Penistone2
Shelley4BPA Juniors2
DIVISION III
Birchencliffe1Batley9
Clifton Rang B4Wooldale 6
Wooldale: Lee 2, Clarke, Brook, Daley, Killock
Norristhorpe5YMCA B2
Rastrick4Netherton2
Netherton: Jackson 2
Ryburn U0HAFC Colts4
Scholes4Hartshead B3
INTER-DIVISIONAL
BPA Juniors B1Hebden Br Tigers1
Brighouse B2Howden Cl B1
Brighouse B: Lock, Horner. Howden Cl B: Darby 3, Burnett, Javangue, Makda
Lepton High B13D Dynamos0
Lepton High B: Atkinson
Ossett Alb14Westend Tigers0
Silkstone1Battyeford B3
Battyeford B: Oakes 2, Selway
Westend Lions0Hade Edge1
UNDER 17DIVISION I
Birchencliffe1Ossett T3
Crossley3Queensbury2
Hepworth U3Woodkirk Vall4
Netherton 5Kingstone U3
Netherton: Burchael 2, Bangali 2, Haigh. Kingstone U: Birkett, Bentley, Septhon
Skelmanthorpe3BPA Jun1
DIVISION II
Norristhorpe0Howden Cl3
Thackley 6Battyeford1
YMCA1Rastrick6
DIVISION III
Brighouse0Linthwaite B4
Linthwaite B; Radcliffe 3, Pearson
Glen Juniors6Wentworth Villa4
Kirkburton8Ossett Alb C4
Kirkburton: Hallett 3, Dyson 2, Boustead 2, Gledhill
Ossett Alb B9Norristhorpe B1
Silkstone U3Shelf7
UNDER 18DIVISION I
Ossett T5Bay Athletic3
Bay Athletic: Jackson 2, Smith
Woodkirk Vall3Brighouse T6
Brighouse T: Hastings, Byrnes 2, Bent, Suleman