UNDER 11DIVISION I
Drighlington5Batley2
Gom-Cleck 2Clifton Rang1
Gom-Cleck: Swallow, Hutchinson
Lepton High6Northowram0
Meltham2Westend Lions2
Westend Lions: Healy, Westwood
Penistone5Queensbury1
DIVISION II
Deighton2YMCA Bears9
Honley8Cumberworth2
Honley: Brook 2, Crane 2, Blakey, Kenworthy, Richardson, Booth
Netherton1Wibsey3
Netherton: Fowler
Northowram B3Greetland6
Northowram B: McQuinness 2, Graham
Rastrcik3Dewsbury Rang2
DIVISION III
Batley B1Greetland B9
Greetland B: Marlor 3, Wright 2, O’Connor, Smith (J), Smith (K)
Gom-Cleck B1Kirkburton B1
Gom-Cleck B: Robertson
Lepton High B3Skelmanthorpe1
Linthwaite1Drighlington B3
Shelf 5Hall Green U2
Hall Green U: Pollard, Ward
DIVISION IV
Lindley Lightning3Hepworth U3
Rastrick B3Elland Ath3
DIVISION VA
Clifton Rang B0Wyke Wand12
Wyke Wand: Smith 4, Jones 3, Grant 2, Delahunty, og
Hartshead2BPA Juniors2
DIVISION VB
Battyeford C1Hade Edge Tigers1
Brighouse B3Shelf B1
Kexborough 9Rastrick C2
Northowram C4Upperthong 1
UNDER 12DIVISION I
Honley3Dewsbury Rang1
Ossett T Pumas5Rothwell1
Wyke Wand2Lepton High4
Lepton High: Davies-Moseley 2, Devitt, Binns
DIVISION II
Hepworth U3Queensbury1
Hepworth Cl1Clifton Rang8
Westend Lions2Rastrick1
DIVISION III
Hartshead 0Deighton13
Meltham1Skelmanthorpe5
Skelmanthorpe: Wadsworth, McComber, Cartledge, O’Neil, Malone
Netherton3Dewsbury Rang C1
Pudsey6Wyke Wand B5
Upperthong1Drighlington3
DIVISION IVA
Clifton Rang B2Norristhorpe B1
Gom-Cleck 5Ossett T Panth2
Hebden Bri Sharks1East Bowling13
Hebden Bridge Sharks: York
Rastrick Bulldogs6Dalton Dyn B3
Shelf 6Heckmondwike2
DIVISION IVB
Lepton High B8Northowram Colts0
Norristhorpe C9Mount Pleasant0
Ossett T Jag1Westend Tigers2
Rastrick Cougars2Brighouse3
UNDER 13DIVISION I
BPA Juniors1Clifton Rang3
Howden Cl 0Honley1
North Gawber4Yorkshire Lions6
North Gawber: Baxter, Jasiuk, Reynolds, Neil
Warley Rang Blues2Westend Lions14
DIVISION II
Drighlington4Battyeford2
Elland 10Netherton0
Halifax Irish5Greetland1
Halifax Irish: Martin 2, Sunderland 2, Walker
Skelmanthorpe 2YMCA1
YMCA: Nixon
Wyke Wand11Rastrick0
DIVISION III
Heckmondwike5Norristhorpe B6
Kexborough0Lepton High3
Meltham B0Scholes9
Northowram5Shelf1
Uppermill7Thornhill U0
Upperthong0Dalton Dyn3
DIVISION IVA
Greetland B1Batley1
Greetland B: Dobbin
Hepworth B1Kirkheaton 6
Kirkheaton: Hanson 3, McNeil 2, Payne
Linthwaite1Warley Rang B6
Penistone0Halifax Irish B7
Rastrick B1Ossett T7
DIVISION IVB
Battyeford B3Upperthong B4
Upperthong B: Ward, Bridge, Mallinson, og
Brighouse 5Almondbury L6
Cumberworth4Lepton High B0
Cumberworth: Sanders 3, John
Westend Tigers10Brighouse Spts B1
UNDER 14DIVISION I
Dewsbury Rang8Deighton1
Hepworth U4Dalton Dyn1
Ossett Alb3Honley7
Saville T2Hartshead5
Hartshead: Poskitt, McCulough, Rhodes 3
YMCA8Westwood Jets2
DIVISION II
Batley4Penistone3
Greetland4Wyke Wand1
Lepton High B3Linthwaite4
Queensbury Coug3Drighlington4
Westend Lions7Kirkburton2
Westwood Dolph13Hepworth U B0
DIVISION III
Dalton Dyn B4Norristhorpe0
Honley B0Uppermill0
Meltham3Ossett Alb B2
Rastrick 6Netherton4
Thornhill U3Queensbury Colts4
DIVISION IVA
Battyeford2BPA Juniors3
Battyeford: Brooke 2
Brighouse B4Dewsbury Rang B2
Norristhorpe B4Hall Green U7
Norristhorpe B: Nayyar, Merriman, Hussain, Darby
DIVISION IVB
Gom-Cleck B0Westend Tigers9
Heckmondwike4Rastrick B2
Rastrick B: Eyles, Drennan
UNDER 15DIVISION I
Almondbury Lions3Wibsey0
Norristhorpe6Greetland1
DIVISION II
Kirkburton7Ossett T4
Northowram Jun9Brighouse3
Queensbury 53D Dynamos P3
Shaw Lane Aqua B1Westend Lions2
DIVISION III
Northowram Rams2Upperthong7
Upperthong: Higgins 4, Franklin 3
Oxspring U3Battyeford1
Battyeford: Wood
Uppermill2Marsden2
DIVISION IVA
Brighouse B3Kirkheaton1
Hall Green U2Netherton5
Hall Green u: Schofield, Preston. Netherton: Townend, Moses, Cawley, Armitage, Porter
Mount Pleasant4Thornhill2
DIVISION IVB
Battyeford B2Clifton Rang3
Birchencliffe5Howden Cl C0
Birchencliffe: O’Brien 2, Nearey, Wilson
Linthwaite B2Lepton High B1
Westend Tigers11YMCA B11
UNDER 16DIVSION I
Linthaite 6Wyke Wand6
Linthwaite: Beaumont 2, Carter 2, Nash, Morley
Ossett T4Hall Green U1
Shelf4Hartshead6
Shelf: Beardsley, Talbot, Durkin. Hartshead: Harris 2, Binns 2, James 2
DIVISION II
Brighouse4BPA Juniors2
Brighouse: Oakland, Smith, Collins, Allan
Lepton High1Cumberworth0
Lepton High: McNab
Meltham5Penistone2
Meltham: Wood 2, Burton, Moses
Shelley2Hebden Br L0
Warley Rang4Drighlington3
DIVISION III
Birchencliffe1HAFC Colts1
Birchencliffe: Corcoran
Clifton Rang B1Northowram2
Hartshead B3Wooldale1
Hartshead B: Roome, Singh, Furze. Wooldale: Daley
Netherton1Batley6
Netherton: Barrett. Batley: Vernon 2, Bradley 2, Farnhill, Ormsby
Norristhorpe 4Ryburn U5
Ryburn U: Wheldale 2, Stewart, Nicholson, og
Rastrick1YMCA B1
DIVISION IVA
Hebden Br Tigers1Silkstone7
Howden Cl B9Westend Tigers0
DIVISION IVB
3D Dynamos2Ossett Alb B4
Hade Edge0Greetland2
Greetland: Baines, Stapley
Penistone B9Rastrick B1
Uppermill10Lepton High B0
UNDER 17DIVISION I
Birchencliffe3Kingstone U2
Kingstone U: Hawcroft, Bentley
Hepworth U2Queensbury1
Netherton1Crossley1
Ossett Alb3BPA Juniors0
Skelmanthorpe2Ossett T4
DIVISION II
Meltham3Howden Cl2
Thackley AFC1Rastrick3
DIVISION III
Brighouse6Norristhorpe B0
Glen Juniors0Ossett Alb B7
Ossett Alb B: Sykes 5, Hollis, Young
Howden Cl B1Shelf0
Ossett Alb C1Wentworth Villa3
Silkstone U7Linthwaite B2
Linthwaite B: Pearce, Kwereka
UNDER 18DIVISION I
Bay Athletic7Heckmondwike4
Bay Athletic: Smith 2, David 2, Williams, Orchard, Webster
Brighouse Spts3Brighouse T5
Brighouse T: Suleman 2, Andre, Waddington, Stewart
Ossett T0Meltham 0
Woodkirk Vall2Shelley3