WEST RIDING FA
SHIELDUNDER 12
Glen Juniors3Dewsbury Rang4
Ossett T Pumas0Rothwell3
Rastrick0Northowram Jun10
Wyke Wand0Campion Jun1
TROPHYUNDER 14
Horsforth St Marg 1YMCA4
Liversedge0Yorkshire Amat4
Westwood Dolph4Crossley1
CUPUNDER 16
Ossett T6Battyeford1
Pannal Spts1Clifton Rang1
(After extra-time Clifton Rang won 4-2 on pens)
Pontefract STJ 3Hartshead6
Hartshead: Binns 2, Harris, Morgan, James, Hird
Thornes1YMCA3
YMCA: Hampshire, Hemmingway, Brogan-Ellis (Jem)
SHEFFIELD FA
CUPUNDER 16
Hepworth U4Cumberworth0
Crossley1Skelmanthorpe4
Hepworth U3Birchencliffe3
Kingstone U0Ossett T5
Netherton3BPA Juniors1
Queensbury3Ossett Alb2
RCD JUNIOR LEAGUE
UNDER 11CUPPRELIMINARY ROUND
Kirkburton2YMCA Bears3
Rastrick B3East Bowling1
DIVISION I
Batley3Northowram3
Clifton Rang7Battyeford0
Gom-Cleck2Lepton High9
Lepton High: Harrower 2, Senior 2, Hodgkinson, Marriott, Mellor, Smith, Tankard
Westend Lions0Drighlington2
DIVISION II
Cumbeworth1Wibsey6
Dewsbury6Deighton1
Greetland8Netherton3
Kirkheaton0Honley5
Honley: Booth 3, Richardson 2
DIVISION III
Battyeford B2Skelmanthorpe7
Drighlington B11Batley B0
Kirkburton B4Greetland B8
Greetland B: Marlor 3, Vaughan 4, Meara
Linthwaite3Lepton High B0
Shelf11Gom-Cleck B0
DIVISION IV
Elland Ath1Meltham B4
Elland Ath: James. Meltham B: North 4
Hepworth U2Howden Cl1
Lindley Light14Overthorpe3
Wibsey B1Woodkirk Vall4
DIVISION VA
BPA Juniors4Clifton Rang B8
Dewsbury Rang C5Hartshead0
Hade Edge Lions1Westend Tigers2
Pudsey1Almondbury L11
DIVISION IVB
Gom-Cleck C10Shelf B4
Hade Edge Tigers7Upperthong0
Howden Cl B0Northowram C7
Kexborough3Battyeford C1
Rastrick C2Brighouse B6
YMCA Vikings5Hall Green U Was4
Hall Green U Wasps: Ward 2, Pollard 2
UNDER 12CUPFIRSY ROUND
Lepton High9Drighlington1
Lepton High: Auty 3, Douglas 3, Flatt, Davies-Moseley, Binns
SECOND ROUND
Linthwaite B1Westwood Dolph2
Meltham1Northowram Rams5
Norristhorpe C1Upperthong5
DIVISION II
Almondbury Lions0Howden Cl11
Clifton Rang7Thornhill U0
Hebden Br Peng3Yorkshire Lions6
Kirkburton0Westend Lions13
DIVISION III
Deighton7Skelmanthorpe5
Dewsbury Rang C5Dewsbury Rang B1
Dewsbury Rang B: Hirst
Kexborough0YMCA6
Netherton5Pudsey0
DIVISION IVA
Dalton Dyn B1Clifton Rang B9
East Bowling0Gom-Cleck5
Heckmondwike0Rothwell B9
Norristhorpe B5Ossett T Panth4
DIVISION IVB
Brighouse14Mount Pleasant1
Brighouse: Massey 4, Elwin 4, Hopkins 3, Read, Mallinson, Keenan
Lepton High B11Ossett T Jag0
Marsden4Cumberworth9
UNDER 13CUPFIRST ROUND
Westend Lions2North Gawber7
DIVISION I
Honley1Clifton Rang1
Meltham4Brighouse Spts3
Norristhorpe2Howden Cl7
DIVISION II
Greetland2Ovenden WR2
Elland3Halifax Irish0
Elland: Dunne, Senior, Brocklehurst
Netherton1Battyeford1
Netherton: Denton
Rastrick1Hepworth U4
Skelmanthorpe4Wyke Wand1
YMCA1Drighlington1
DIVISION III
Kexborough3Upperthong1
Kexborough: Collinson 3. Upperthong: Hudson
Lepton High16Meltham B1
Paxman 3, Wilson, Crossley 2, Clegg 2, Gill 2, Harrower 2, Hodgett 2
Scholes6Thornhill U2
Shelf3Norristhorpe B5
DIVISION IVA
Batley5Howden Cl B6
Hepworth U B03D Dynamos12
Kirkheaton3Penistone0
Kirkheaton: Payne 2, Kenyon
Linthwaite2Rastrick B5
Rastrick B: Holland 2, Mitchell 2, Kings
Warley Rang B4Greetland B7
Warley Rang B: Welch 3, Nasir. Greetland B: Macdonald 3, Dobbin, Dighton, Kaye, Sayers
DIVISION IVB
Bradford Hornets12Upperthong B0
Brighouse Spts B11Battyeford B2
Brighouse Spts B: Aspinall 2, Horsley 2, Allison 2, Wood, Robertshaw, Crabtree, og 2
Hall Green U2Brighouse 6
Westend Tigers5Cumberworth1
UNDER 14CUPSECOND ROUND
Birchencliffe 2Dalton Dyn B5
Deighton4Kexborough1
Lepton High B5Queensbury Colts3
(After extra-time)
Northowram0Skelmanthorpe8
DIVISION I
Hepworth U8Ossett Alb1
Honley2Westwood Jets2
Saville T0Dewsbury Rang11
DIVISION II
Batley4Westend Lions1
Drighlington10Hepworth U B1
Kirkburton8Linthwaite1
Queensbury Coug3Greetland1
DIVISION III
Gom-Cleck8Thornhill U4
Gom-Cleck: Bould 5, Smith 2, Robinson
Meltham3Norristhorpe3
Ossett Alb B9Netherton2
Ossett Alb B: Gunson, Watson, Rollin, Rodgers, Hellewell 2, Oggleton 2, Netherton
Rastrick2Honley B4
Uppermill9Kirkheaton1
Kirkheaton: Thomas
DIVISION IVA
BPA Juniors4Hall Green U2
Brighouse1Norristhorpe B1
Brighouse: Halliday
Dewsbury Rang B2Battyeford7
Battyeford: Driver 2, Brook 2, Summer 2, Douglas
DIVISION IVB
Rastrick B2Hade Edge3
Rastrick B: Hildred, Pollard
Westend Tigers11Gom-Cleck B0
INTER-DIVISIONAL
Heckmondwike3Howden Cl B1
UNDER 15CUP SECOND ROUND
3D Dynamos P6Netherton2
Netherton: Russell 2
Clifton Rang0Scholes (Hudds)8
DIVISION I
Almondbury Lions3Linthwaite3
Greetland2Crossley0
Halifax Irish6Shaw Lane Aqua1
Lepton High2Norristhorpe1
North Gawber1Howden Cl0
Wibsey23D Dynamos W5
DIVISION II
Deighton4Hepworth U3
Deighton: Said 2, Steele, Aka
HAFC8Queensury1
Northowram Jun7Shaw Ln Aqua B2
DIVISION III
Batley Phoenix2Marsden4
Battyeford 3Vision9
Battyeford: Warby 2, Elmustafa. Vision: Williams 2, Greening 2, Docherty 3, Collington, Inman
Howden Cl B9Gom-Cleck0
Oxspring U11Batley0
Upperthong2Uppermill1
Upperthong: Bissett, Harvey-Franklin
DIVISION IVA
Brighouse B1Warley Rang4
Hall Green U1Ryburn U2
Thornhill0Mount Pleasant3
DIVISION IVB
Lepton High B2Battyeford B0
YMCA B6East Bowling3
INTER-DIVISIONAL
Kirkheaton1Howden Cl C5
UNDER 16CUPFIRST ROUND
Meltham9Clifton Rang B2
Meltham: Moses 3, Shaw 2, Burton, Burchael, Wood, Haigh
SECOND ROUND
Scholes6Batley4
(After extra-time)
YMCA B1Crossley6
DIVISION I
Hall Green U1Shelf4
Wyke Wand6Howden Cl0
Wyke Wand: McMullen, Wood 2, Wignall, Laban, Patterson
DIVISION II
Drighlington1Hebden Br Lions5
Warley Rang3Brighouse6
DIVISION III
Birchencliffe3Rastrick7
Birchencliffe: Batley 3
HFAC Colts2Wooldale0
Norristhorpe6Netherton2
Netherton: Jackson, Barrett
Ryburn U3Hartshead B5
Hartshead B: Roome 2, Parker 2, Forbes
DIVISION IVA
Hebden Br Tigers0Westend Lions3
Ossett Alb0Uppermill7
Silkstone6BPA Juniors B0
DIVISION IVB
Howden Cl B4Hade Edge1
Penistone B33D Dynamos1
Rastrick B4Greetland2
Greetland: Nicholson, Rollins
Westend Tigers1Battyeford B5
Battyeford B: Harper 2, Hynd 2, Naylor
UNDER 17DIVISION II
Battyeford2Meltham6
Howden Cl2Gom-Cleck5
Gom-Cleck: Howarth, Akhbar, Fisher 3
Todmorden 3Thackley 2
DIVISION III
Glen Juniors5Brighouse4
Kirkburton5Silkstone U2
Linthwaite B3Shelf3
Linthwaite B: Keyworth, Sykes 2
Norristhorpe B4Howden Cl B3
Ossett Alb B3Ossett Alb C1
Shaw Lane Aqua1Wentworth Villa4
UNDER 18DIVISION I
Bay Ath5Meltham3
Bay Ath: David, Healey, Walker, Smith, Hurst. Meltham: Edwards, Bell, Brett
Ossett T3Brighouse Spts3
Woodkirk Vall4Heckmondwike2