Clayton West 160-6 (J Brothers 35, J Scott 33; G Taylor 3-38) Kirkheaton 100-9 (A Holt 33).
Green Moor 86 (L Burkinshaw 26; B Richardson 3-2) Crigglestone 36.
Cumberworth 148-7 (D Morgan 31, C Newtonmann 32, J Greaves 30; G Dodson 3-17) Shepley 42 (C Whitaker 3-4).
Denby Dale 109-6 (N Rehman 32, J Stafford 30) Shelley 113-6 (N Martin 31).
Area B
*Broad Oak 127-9 (J Harper 28; T Lodge 3-15) Thongsbridge 78-8 (M Berry 32; C Woodruff 3-11).
Armitage Bridge 80-9 (R Bartram 5-15) Kirkburton 84-7 (G Smith 30, T Halton 26; F Shabbir 3-5).
Lascelles Hall 80 (S Smith 3-14) Almondbury Wes A 85-5.
Honley 103-4 (M Sykes 26, J Clapham 30, J Slater 26) Meltham 107-7 (J Dixon 31, M Dolan 35; J Slater 3-17).
Scholes 138-3 (L Sykes 32, J Saville 30, J Wood 31) Slaithwaite 74-9 (H Garside 28).
Area C
Almondbury Wes B 120-5 (C Senior 27) Hall Bower 112-8 (S Mohammed 30, I Dawdood 35; B Hussain 3-4)
Holmfirth B 71-8 (H Blakey 3-7) Elland 72-5.
Linthwaite 86-8 (A Walker 30, J Fernyhough 25) Marsden 79-8
Paddock 93-8 (O Hussain 30) Micklehurst 90-7 (S Chamley 32, J Chadwick 30)
Rastrick 133 (O Ashford 31, A Nicholls 33; M Kaye 3-25) Upperthong 40a o (O Ashford 4-8)
BATTING
J Brothers (Clayton West) 35
M Dolan (Meltham) *35*
I Dawdood (Hall Bower) *35
J Scott (Clayton West) *33
A Holt (Kirkheaton) *33
A Nicholls (Rastrick) 33
C Newtonmann (Cumberworth) *32
N Rehman (Denby Dale) *32
M Berry (Thongsbridge) *32
L Sykes (Scholes) *32
S Chamley (Micklehurst) *32
D Morgan (Cumberworth) *31
N Martin (Shelley) *31
J Dixon (Meltham) *31
J Wood Scholes) *31
O Ashford (Rastrick) 31
J Greaves (Cumberworth) *30
J Stafford (Denby Dale) *30
G Smith (Kirkburton) *30
J Clapham (Honley) *30
J Saville (Scholes) *30
S Mohammed (Hall Bower) *30
A Walker (Linthwaite) *30
O Hussain (Paddock) *30
J Chadwick (Micklehurst) *30
BOWLING
R Bartram (Kirkburton) 5-15
O Ashford (Rastrick) 4-8
B Richardson (Crigglestone) 3-2
C Whitaker (Cumberworth) 3-4
B Hussain (Almondbury Wes) B 3-4
F Shabbir (Armitage Bridge) 3-5
H Blakey (Elland) 3-7
C Woodruff (Broad Oak) 3-11
S Smith (Almondbury Wes A) 3-14
T Lodge (Thongsbridge) 3-15
G Dodson (Shepley) 3-17
J Slater (Honley) 3-17
M Kaye (Upperthong) 3-25
G Taylor (Kirkheaton) 3-38