RCD JUNIOR RESULTS
UNDER 11DIVISION I
Dalton Dyn1Dewsbury Rang7
Dalton Dyn: Toner
Lepton High5Norristhorpe3
Saville T2Honley3
Honley: Connor, Calvert, Mannion
DIVISION III
YMCA1Queensbury2
Yorkshire Lions2Dewsbury Rang B1
Dewsbury Rang B: Chamberlain
DIVISION IVA
Clifton Rang B5Ossett T Pan0
Rothwell B2Skelmanthorpe6
Skelmanthorpe: Lecomber 2, West, O’Neil, Bickerdyke 2
Shelf3Norristhorpe C2
UNDER 12 CUP FINAL
Clifton Rang0Norristhorpe1
Norristhorpe: Holmes
DIVISION I
Honley2Warley Rang Blues2
Honley: Mahoney, Riefdale
Howden Cl8Meltham1
Westwood Jets11BPA Juns2
DIVISION II
Wyke Wand2Hepworth U8
YMCA2North Gawber6
YMCA: Womersley, Fitzpatrick
DIVISION III
Drighlington2Lepton High1
Lepton High: Paxman
Thornhill1Upperthong1
Thornhill: Atkinson
DIVISION IVA
BPA Juns B1Northowram7
Northowram: Gomersall 3, Doody 2, Scholes, Dixon
Cumberworth8Bradford Hornets3
DIVISION IVB
Howden Cl B2Meltham B7
UNDER 13DIVISION I
Dewsbury Rang2YMCA2
Westwood Jets3Ossett Alb3
DIVISION II
Deighton0Hartshead3
Hartshead: Rhodes, Scott, Lobley
Penistone1Linthwaite5
DIVISION III
Norristhorpe0Uppermill7
DIVISION IVA
Westend Tig5Dewsbury Rang B3
UNDER 14 CUP FINAL
Halifax Irish5YMCA0
Halifax Irish: Thomas 2, Everingham, Davies, Whitaker
DIVISION I
HAFC0Linthwaite1
Norristhorpe1Northowram4
DIVISION IVA
Battyeford2Uppermill2
Battyeford: Elmustafa, Warby
Honley13D Dyn P7
3D Dyn P: Churchill 3, Banshaw 2, Gallgher, Osborne
DIVISION IIB
Gom-Cleck0Cossley5
Marsden3Wibsey Lions10
Ossett T1Greetland2
DIVISION III
Netherton6Pudsey1
Netherton: Russell 3, Armitage 2, Cawley
UNDER 15CUP FINAL
Hartshead0YMCA1
YMCA: Brogan-Ellis (J)
DIVISION I
Clifton Rang2Hepworth U1
Lepton High1HAFC Juns3
Lepton High: Jenkinson
Shelf0Wyke Wand2
DIVISION II
Battyeford1Hall Green U2
Mount Pleasant2Shelley3
DIVISION III
Meltham1Brighouse2
YMCA B0Scholes1
DIVISION IVA
Uppermill3Rastrick B2
UNDER 16DIVISION I
Collegians1Brighouse1
Collegians: Wimpenny
Dewsbury Rang1Challenge4
Challenge: Cranfield 2, Russon, Jagger
Meltham2Hepworth U2
Ossett Alb4Brighouse T4
DIVISION IIA
Linthwaite0Netherton5
DIVISION IIB
Battyeford0Penistone0
DIVISION III
Glen Juns0Silkstone3
Hebden Bridge4Dalton Dyn3
Dalton Dyn: Jadacyh 2, Smith (J)
Shelf4Westend Lions1
DIVISION IV
Ossett Alb C6Battyeford B2
South Leeds5Linthwaite B2
Tingley Ath5Brighouse B2
UNDER 17CUP FINAL
Bay Ath0Rastrick1
DIVISION IA
Dalton Dyn1Ossett Alb0
Ossett T0BPA Juns5
INTER-DIVISIONAL
3D Dyn2Uppermill0
DIVISION IIA
Upperthong8Tingley4
Upperthong: Ellis-Craven 4, Holmes 2, Smith, Gawrey
DIVISION IIB
Queensbury3Heckmondwike4
INTER-DIVISIONAL
Shelley2HAFC4
UNDER 18DIVISION IB
Dewsbury Rang1Wombwell2
Netherton6Battyeford1
Netherton: Atkinson 2, Askham, Brooker, Allan, Williams
INTER-DIVISIONAL
Uppermill1Thackley1