RCD JUNIOR RESULTS

UNDER 11DIVISION I

Clifton Rang2Barugh3

Rastrick0Meltham8

Meltham: Denniss 3, Norbury 2, Boyes 2, Copley

DIVISION II

Dewsbury Rang2Yorkshire Lions13

Lepton High7Shelf2

Norristhorpe3Hepworth U1

Saville T1Westwood Jets3

Westend Lions3Kirkheaton0

DIVISION III

Brighouse10Almondbury L5

Wyke 3Woodkirk Vall6

INTER-DIVISIONAL

Battyeford3Meltham B3

Meltham B: Cooper 2, Dewar-Moodie

Thornhill3Dalton Dyn6

UNDER 12DIVISION I

Vision4Dalton Dyn3

Vision: Sagar 4

Westwood Jets1Skelmanthorpe0

DIVISION II

Rastrick3Batley1

Rastrick: Greenwood, Uttley, Atherton

Saville T5Lepton High1

DIVISION III

Hall Green U3Battyeford1

Ossett Alb B3Hepworth U B2

Westwood Dolph1Wyke Wand1

DIVISION IVA

East Bowling7Queensbury5

Uppermill9Hade Edge0

DIVISION IVB

Dalton Dyn B9Brighouse B2

Hepworth U C6BPA Juniors5

Norristhorpe B12Gom-Cleck B0

Norristhorpe B: Nunns 3, Merriman 3, Plumley 2, Bedford 2, Firth, McDermott

Westend Tigers5Kexborough3

UNDER 13DIVISION I

Almondbury Lions5Westebnd Lions0

DIVISION IIA

Barugh3Lepton High2

Lepton High: Stanley, Firth

Howden Cl B6Ossett Alb4

Silkstone03D Dynamoes P10

DIVISION IIB

Batley Pheonix2Northowram8

Batley Phoenix: Carney, McDaid

Wyke Wand4Ossett T4

DIVISION III

Brighouse B3Skelmanthorpe5

Mount Pleasant3Batley6

Mount Pleasant: Mamaniat, Fulat, Loonaf

Oxspring4Hall Green U2

Oxspring: McNulty 2, Guy, Hepponstall

Yorkshire Lions4Marsden2

DIVISION IV

Netherton5Linthwaite B0

Netherton: Russell 2, Townend 2, Armitage

UNDER 14DIVISION I

Clifton Rang3YMCA0

Hepworth U3Lepton High1

Lepton High: Jenkinson

Yorkshire Lions2Hartshead7

Yorkshire Lions: Jaber, James. Hartshead: Allen 2, Hemmingway 2, Hall, Lawrence, og

DIVISION II

Drighlington1Shelf3

Hebden Bridge3Battyeford3

Honley1Penistone1

DIVISION III

Saville T7Norristhorpe B2

DIVISION IVA

Brighouse B2Clifton Rang B6

Brighouse B: Freeth, Sedgewick

Meltham2Hade Edge0

Meltham: Walsh, Williams

Ossett Alb0BPA Juniors8

DIVISION IVB

Greetland9Challenge3

Greetland: Sykes, Pearson, Sweeney, Hales 6

Rastrick B0Brighouse 13

UNDER 15DIVISION I

Brighouse T3Honley1

Brighouse T: Farnsworth, Byrnes, og

Collegians3Kirkheaton1

Collegians: Fisher, Berry, og

Deighton3Hepworth U0

Deighton: Randall, Stewart, Smyth

Ossett T7Battyeford 2

Battyeford: Bennett 2

DIVISION IIA

Dalton Dyn3Woodkirk Vall5

Dalton Dyn: Morris, McMinn 2

Gildersome1Ossett Alb4

Gom-Cleck1Challenge0

Gom-Cleck: Howarth

DIVISION IIB

Glen Juniors1Melham6

Meltham: Clegg 2, Oldroyd, Haigh 2, Mottershead

Ossett Alb B0Ossett T Reds6

Rastrick1Farnley4

Skelmanthorpe2Brighouse3

Skelmanthorpe: Van Leewen 2

DIVISION III

Howden Cl B4Rothwell2

Kirkburton1Heckmondwike3

Norristhorpe3Hepworth U B1

DIVISION IV

Battyeford B8Norristhorpe B5

UNDER 16DIVISION I

Dalton Dyn3Wyke Wand2

Dalton Dyn; Sommerville, Jackson, McEvitt

DIVISION II

Brighouse2Almondbury Lions5

Dewsbury Rang53D Dynamoes3

Gildersome3Athersley3

Hepworth U1BPA Juniors5

Pudsey5Westend Lions3

Westend Lions: Ali, Ripley, Wilson

DIVISION III

Ossett T3Wakefield 2

Rastrick B2Gom-Cleck0

DIVISION IVB

Upperthong9Gom-Cleck B2

Upperthong: Campbell 2, Laven 2, Stephenson 2, Smith, Garcery

INTER-DIVISIONAL

Battyeford B2Rothwell6

Clifton Rang23D Dynamoes B2

Kirkburton B1South Leeds12

Norristhorpe 9Glen Juniors4

Westend Tigers0Hall Green U5

UNDER 17DIVISION II

Emley1Meltham5

Enley: Parsons

Batley B8Netherton1

Netherton: Bower

Scholes3Bradford Pk Ave1

DIVISION III

Brighouse B3Lepton High B5

Lepton High B: Rammell, Morley 2, Hepplestone 2

Warley Rang B3Yorkshire Lions B1

UNDER 18DIVISION I

Mapplewell Mav2Clifton Rang1

Pudsey5Vision3